Forum sitemiz tekrardan aktif hale gelmiştir! İlginiz için çok teşekkürler!.. (MAYIS 2018)

Paylaş
Admin
Admin
Admin
Erkek
Web Site : https://usahan.com
Cİinsiyet : Erkek
itibar : 0
Puanlar : 9

topic 1 ARKADAŞLIK SİTESİ İLE PARA KAZAN

Bir Paz Şub. 17, 2008 10:39 pm
[flash][/flash]

Üye olmak için tıklayın.

Adult Friend Finder

Eğer adult, erotik tarzda bir siteniz varsa Adult Friend Finder, sitenize yerleştirebileceğiniz erotik reklamlar sunuyor. Adult Friend Finder, adult tarzı reklam sunan ender araçlardan biri ve kazancı da güzel. Ben aylık 200 USD’a yakın para kazanıyorum. Hem de reklamlarınızı istediğiniz gibi optimize edebiliyorsunuz. Sitenin reklamları İngilizce olmasına karşın, dilerseniz kendi hazırladığınız Türkçe reklam bannerlarını da kullanabiliyorsunuz. Bu yolla ziyaretçilerinizi o reklama tıklamaya daha kolay ikna edebiliyorsunuz. Çalışma şekli kısaca şöyle. Öncelikle siteye üye oluyorsunuz. Şu an Adult Friend Finder’a ait 28 alt site bulunmakta. Bunlardan, konusu size en yakın olan sitenin promosyon araçlarına girip oradan istediğiniz reklam türünü seçiyorsunuz. Oluşturulan reklam kodunu sitenize yerleştiriyorsunuz ve reklamlar yayınlanmaya başlıyor. Sitenin verdiği reklam ücretlerine örnek vermek gerekirse. Adult Friend Finder sitesinin promosyon araçlarını seçerseniz, her tekil ziyaretçi başına 1-2 cent veriyor ki bu diğer birçok reklam aracından iyi. Eğer bir erkek, sizin sitenizdeki reklama tıklayıp üye olursa o zaman, 1-2 centlik oran 50 cent’e çıkıyor. Eğer bir bayanı üye yaparsanız, kazancınız birden 5-7 USD oluyor. Benim günlük kazancım 6-7 USD civarı. Benim günde 1 bayanı üye olmaya ikna etmem yeterli 2 bayan üye olursa günlük kazancım 15 USD’ı buluyor. Rakamlar böyle, karar sizin.

Üye olmak için tıklayın.