Forum sitemiz tekrardan aktif hale gelmiştir! İlginiz için çok teşekkürler!.. (NİSAN 2017)

Paylaş
Önceki başlıkAşağa gitmekSonraki başlık
Admin
Admin
Admin
Erkek
Web Site : https://usahan.com
Cİinsiyet : Erkek
itibar : 0
Puanlar : 1

topic 1 RECOVER MY FİLES

Bir Paz Şub. 10, 2008 8:36 pm
Recover My Files 3.9.8.5903

Recover My Files 3.9.8.5903 , Silinen dosyaları toparla.
Grafikler olan dokümanları toparla, fermuarını çek, eposta ve benzerleri, benim dosyalarımın, silinen dosyaları toparlaması için bir alet olduğunu toparlar, dokümanları kapsamak, grafikler, dijital kamera, fotoğrafını çeker, fermuar, dosyalar, epostayla gönderir, müzik, görüntü ve daha çok.
Benim dosyalarımın, boşaltılan dosyaları toparlayabildiğini toparla, kutuyu geri döndür, biçimlenen bir diskten, veya bir sistem kazası veya virüs hastalığı yüzünden kaybetti. Kullanıcı dostluk maçı arayüzü, kendisi için taramak için dosya tiplerini seçmen için sana izin veren bir basit 4 adım sihirbazını sağlar, ve sürüş.
Benim dosyalarımın sonra, onların iç biçimi ile silinen dosyaları tanıması için senin sabit diskinin her sektörünü aradığını toparla. Sonuçlar, (Geri alınmanın şansı) her dosya için sana durumu gösterir, ve o hem de, dosyanın içeriğini görmen için sana izin veren (Metin, şekil vb.i) bir izleyiciyi sağlar.
Değerlendirme uyarlaması sadece, bulunan dosyaları gösterir, ve geri alınmanın şansı, ama o, herhangi bir dosyayı toparlamaya izin vermez.