Forum sitemiz tekrardan aktif hale gelmiştir! İlginiz için çok teşekkürler!.. (MAYIS 2018)

Paylaş
Admin
Admin
Admin
Erkek
Web Site : https://usahan.com
Cİinsiyet : Erkek
itibar : 0
Puanlar : 9

topic 6 Bu tip hakemler Türk futbol tarihinden silinmelidir

Bir Perş. Şub. 28, 2008 10:22 am
“Bu tip hakemler Türk futbol tarihinden silinmelidir”
27 Şubat 2008 Çarşamba

İkinci Başkanımız Nihat Özdemir, Galatasaray-Fenerbahçe maçını yöneten hakem Cüneyt Çakır'ın maçı resmen katlettiğini, yeni seçilen Türkiye Futbol Federasyonu yönetimine büyük iş düştüğünü belirterek, "Bu tip hakemler Türk futbol tarihinden silinmelidir" dedi.
Galatasaray'la oynadığımız ve hakem Cüneyt Çakır'ın gösterdiği kartlar sonucu 8 kişi tamamladığımız maç sonrası İkinci Başkanımız Nihat Özdemir canlı yayında bir açıklama yaptı. Nihat Özdemir, "Bugün Türkiye'nin gözü bu maçtaydı. Maçın başından sonuna kadar, maç hakem tarafından resmen katledildi. Hakem, maçı seyredenlerde hiç zevk bırakmadı. Herkesi sinir küpü haline getirdi. Fortis Türkiye Kupası'nın lezzetini kaçırdı. Lugano'nun gördüğü ilk sarı kart haksızdı. Gökhan taç atarken, top toplayıcı ona doğru bir top daha attı ve Gökhan ikinci sarıdan kırmızı kart gördü. Maçta daha sonra aynısını Alex, yaptı, hakem ona kart göstermedi. Volkan'ın yaptığı hareketi tasvip etmiyorum ama, Lincoln kalecimize küfür etti. Oyuncular tartışırken, hakem araya girmeye çalıştı. Türkiye Futbol Federasyonu'nun başına yeni bir yönetim geldi. Geçen sene bizim bu kupadan nasıl elendiğimizi herkes biliyor. Burada da aynı tip hakem kararlarıyla yenildik ve kupadan elendik. Bu tip hakemler, Türk futbol tarihinden silinmelidir. Yeni seçilen Türkiye Futbol Federasyonu'na büyük görev düşüyor. Bu hakemlerle hiçbir yere varılamaz. Maçta zevk alınacak nokta bırakmadı. Üzüntü ve hicap duyuyorum. Elenmemize değil de bu olanlara üzülüyorum" diye konuştu.

KAYNAK : www.fenerbahce.org