Forum sitemiz tekrardan aktif hale gelmiştir! İlginiz için çok teşekkürler!.. (NİSAN 2017)

Paylaş
Önceki başlıkAşağa gitmekSonraki başlık
Admin
Admin
Admin
Erkek
Web Site : https://usahan.com
Cİinsiyet : Erkek
itibar : 0
Puanlar : 1

sabit Aşk mesajları 2

Bir Perş. Mart 06, 2008 10:17 pm
51-DüşLerime kal, gözlerime bak, gözlerimi yak. Bu kadarı yeter.. KaLbimde bir pişmanLık oLma, tenimde sıradan anı, yatağımdaki tükeniş olma. Düşlerimde kaL..

52-Yaşam sevgi dünyasında sevenin varsa güzeldir. Sesini değil sözünü yükselt! Yağmurlardır büyüten zambakları, gökgürültüleri değil...

53-Ruhum gözlerinin rengine tutsak. Bir gece ,bir kus gibi girsem rüyana ..Eder misin bana sevdani yasak?

54-Yüreğimin kıyısına vurdum minicik bir darbe susmalıydım tutamadım kendimi bir canım var feda etsem sevdamı bilemessin bir acım var anlatsam ölümü göremessin...

55-Gunes Dogdu Ruhuma.. Sustum, umudumu Gordum O'nda! Birsey Bilsem Soyleyecegim Seni Sevdigimden Baska!!

56-Bana oyle bir mektup yaz ki sevgilim acar acmaz duyayım kokunu. Sevda essin basak saclarında, sesin yuzumu ruzgarla bulsun... Bana oyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve oyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun...

57-Kan tukursende geceleri sabahı düşün gülümse ne gelirse haktan gelir deyip sabret ve sukret gelen ölüm olsa bile...

58-Bir Kuş Var Yüreyimde , Ucmaya Hazır. Bir Tomurcuk Var Kalbimde , Açmaya Hazır. Bir Bulut Var Gözlerimde ,Yağmaya Hazır.Ve öyle Bir Can Varki Bende , Senin Için ölmeye Hazır...

59-DüŞ lerin Gerçekle Buluştuğu An ... Çok Yakında Tüm Hayalleri Gerçek Yapacağım Sırf Senin Uğruna Gerekirse Dünya`yı Yakacağım..!

60-TÜM YAPRAKLARINI YOLSAM AGAÇLARIN, GÖKYÜZÜNÜN YILDIZLARINI TOPLASAM SERSEM AYAKLARINA, BANA GELIRMISIN GELIRDE MUTLULUGUN EN BÜYÜGÜNÜ VERIRMISIN..?

1-Bir çiçek sev hiç solmasın, bir dost sev arkandan vurmasın, bir yuva kur hiç yıkılmasın...

62-Sevgileri olmalı insanın,gemilerin limanları gibi açık denizlere uğurlamalı.Seninle olacağı günü bekleme umuduyla ve seni çok ama çok özlemeli. TIPKI BENİM GİBİ.

63-İki can varmış dünyanın farklı yerlerinde.Birbirlerini özlediklerinde, rüzgara fısıldarlarmış sevgilerini.Dışarı çık bak canım! Rüzgar sana ne demekte¿

64-Bu gece yıldızlara senden bahsettim.Seni anlattıkça daha çok parladılar. Ama biz ayrıyız dedim birer birer kaymaya başladılar. Sırf seni dilemem için...

65-Gecenin karanlığındasın, güneşin ısıgında.Suyun damlasında, selin coşkusunda.Kimi yanımdasın, kimi uzakta.Ama hep aklımdasın sakın unutma...

66-Çare yok matemin çok derinsede, hasretin tükenmez yasın dinsede, gençliğin hoş geçti eğlendinsede, sanma ki bahtiyar oldun ey GÖNÜL..!

67-Beni çağırdığını son birkez duyabilsem, avuçlarımda ateş yogun gözlerimde nem, aşarak denizleri kapına gelsem, başımı duvarlara vurup ölsem diyorum...

68-Aşkın gözyaşları denize döküldüğü zaman, dalgalar sahile şu sözü fısıldar; SENİ SEVİYORUM...

69-Kimsesiz odanda soğuk kış geceleri, için ürperdiği anlar beni an. De ki o dur sarsan pencereleri, de ki rüzgar değil odur haykıran...

70-Yüreğimizde ateş, gözlerimizde sevgi, ellerimizde umutla bütün kötülüklere inat, gülümseyerek yaşıyoruz.Her insan bir yasam, sende bir yasamsın...

71-Bir çiçek tanırım ben.Yüreği gökyüzüne sevdalı.Nazik bedenini en dehşet rüzgarlara,soğuk sonbaharlara hiç çekinmeden sunan.Yapraklarının beyazını mevsimin saflığından almış.Titrer de hiç vazgeçmez özgürlüğünden,meydan okur ömrü yettiğince ayazlara.Yüreğinin derinlerinde bu cesareti taşıyan, bir çiçek tanırım ben KARDELEN..!

72-Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum, üzerine tüm duygularımı yüklediğim, yıldızı al...Yüreğimden yüreğine yollar var.Hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla.

73-Davamı taze nesillerin ürkek çığlıklarına nakşettim...Ve günbatlara besteledim.Doğmasını beklediğim günler hasretine.

74-Seni SEVİYORUM..!Sadece kim olduğun için değil, sen olduğun ve seninle beraberken kim olduğumu, benliğimi anladığım için...

75-Seni SEVİYORUM..!Sadece kendine yaptıkların için değil, bana kattığın güzellikler için...

76-Seni SEVİYORUM..!İçimdeki çocukluğu, saklı kalmış beni yeryüzüne çıkardığın ve sana ihtiyacım olduğu her an tüm duyarlılığınla yanı başımda olduğun için...

77-Seni SEVİYORUM..!Elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar hiç kimsenin başaramadığı o sıcaklığı, o içtenliği bana duyurmayı başardığın için...

78-Seni SEVİYORUM..!Hayatımı kutsal bir sevgi tapınağına çevirdiğin ve her günümü yaşam şenliğine UNUTULMAYAN şiirlere dönüştürdüğün için...

79-Seni SEVİYORUM..!Çünkü sen; şimdiye kadar hiç başaramadığım şeyleri, kendimle dost ve barışık olmayı, hiçbir zaman tadamayacağım kadar mutlu olmamı sağlıyorsun...

80-Hani için titrek bir çocuk gibi üşür, sokarsın ya ellerini ceplerine oradayım.Sevgim bütün sıcaklığı ile ceplerinde.Avuçla ve ısın...