Forum sitemiz tekrardan aktif hale gelmiştir! İlginiz için çok teşekkürler!.. (NİSAN 2017)

Paylaş
Önceki başlıkAşağa gitmekSonraki başlık
Admin
Admin
Admin
Erkek
Web Site : https://usahan.com
Cİinsiyet : Erkek
itibar : 0
Puanlar : 1

topic 1 Aşk mesajları 3

Bir Perş. Mart 06, 2008 10:18 pm
81-Ben garip bir sevda yolcusuyum.Tek yüküm mutluluk, katığım ise sevgi.Ve sevgi dolu yüreğinde katığımı paylaşmak ve gözyaşına dokunmak istiyorum.

82-Yüreğini birden bire değil usul usul sevdim.Nasılo yürür öz su dal uçlarına, can verir yaprağa ve güneş sislerden düşer ovalara.İşte yüreğini öyle sevdim.

83-Sen benim yalnızlığıma, kimsesizliğime düştün.Belkide ondan buyudun içimde, sudaki halkalar gibi.Haykırışım çağırmamdır seni; sevgiye, ölüme değil sevgiye yakışırsın.

84-Güneşin ateşinden çok suyun özlemi yakar çölü...

85-Gerçek dostlar yıldızlara benzerler.Karanlık çökünce ilk onlar görünürler.

86-Zile kızma kapıyı döv ağlasın, güle kızma kokuyu sev ağlasın, dile kızma şarkıyı sev ağlasın...

87-Tohum toprağa düştüğü için el üstünde gezdirilir.Başak baş çektiği için ayaklar altında ezilir.Hep tohum olman dileği ile.

88-Yaşlandığında Eyüp Sultan olmak istersen, gençliğinde İstanbul'a aşık ol...

89-Bazen öyle bir an olur ki susar kalırsın.İçin ürperir, titrersin, yanarsın.Haykırmak istersinde boşluğa ağlarsın.Gözyaşların fısıltıdır nedendir bilinmez...

90-Düşün ki bir yağmur damlasısın.Koca bir ağacın tepesinden aşağı inerken kaç yaprak konuk eder seni.Kaç yaprakta izin kalır...

91-Çömeldim bakıyorum toprağa.Otlara bakıyorum, böceklere bakıyorum, mavi mavi çiçek açmış dallara bakıyorum.Sen bahar toprağı gibisin sevgilim sana bakıyorum...

92-Bütün sevgililer dostlar gitti.Bir sen kaldın beni terketmeyen.Batan gemilerin kaptanları gibi, denizler ortasında ölümü bekleyen...

93-Gitme sevgilim, gidişin kıyamet olur.Gitme dağlar şehirlere yürür, göğe savrulur denizler.Tutuşur herşeyi yakar yüreğim.Gitme gidişin kıyamet olur...

94-Sırtüstü uzandım görüyorum gökyüzünü.Ağacın dallarını görüyorum.Sen bahar mevsiminde gökyüzü gibisin sevgilim seni görüyorum

95-Bir sevgi var içimde lekesiz, tertemiz.Bir özlem var içimde uçsuz bucaksız.Bir duygu var içimde dalsız budaksız.Birde sen varsın içimde unutulması imkansız...

96-Bir gül baygın durur bahçede, yaprakları serin.Sen sarı güllerin en sarısı, yağmur gibisin...

97-Kimsesiz odanda soğuk kış geceleri, için ürperdiği anlar beni an.De ki odur sarsan pencereleri, de ki rüzgar değil o dur haykıran...

98-Bugün yıkığım biliyormusun¿ Ezginim, çaresizim, umutsuzum.Bırakma beni, insanlar kötü, bırakma beni korkuyorum...

99-Boğulmuşum yalnız gecelerin koynunda.İnen gözyaşlarımı silmiş, kaldırımlarda sabahlamışım.Çökmüş dünyam, kararmış umutlarım. O kadar yalnızım ki.Tıpkı bir yıldız gece bekçisi kadar...

100-İnsan ya dosttur sana yada düşman; ya hiç yokmussun gibi unutulursun yada bir an olsun çıkmazsın akıldan.

101-Sen giderken gözlerim dopdoluydu.Ve yağan yağmurlarla caddeler ıslak.Yokluğundan bir rüzgar gibi hazin teselliler döküldü yaprak yaprak...

102-Seni özlemek gece gibidir uzun ve yalnız.Seni beklemek gündüz gibidir aydınlık, umutlu ve sıcak.Seni unutmak ölüm gibidir sonsuz, umutsuz ve soğuk...

103-Sen bir su gibisin; içilen ama kanılmayan.Sevince yanılmayan, seveni yanıltmayan.Özleyensen özlenensin.Varken doyulmayan, yokken dayanılmayan sen...

104-Aşkın kalbindeyse, mutluluğun elindeyse, istediğin iki kelime ise Seni Seviyorum...

105-Yalan sevgilerin, sahte gülüşlerin, tuzak bakışların olduğu yerde buldum seni; herşeyi kaybetmeye değecek kadar özelsin.Çünkü; ''sahte değilsin''...

106-Senden başka hiç bir şeyi olmayan ben,senden başka her şeyi olanlara acırım.

107-Bana dünya yuvarlaktır dedin,dediğin doğru ise neden geri dönmedin?

108-Aşkı reddetmek,güneşin batışını görmekten üzüntü duyduğun için doğuşunu izlemekten zevk almayı reddetmeye benzer.

109-Asla birilerinin umudunu kırma;Belkide sahip oldukları tek şey o'dur.

110-Beni ateşlere at,bütün vücudum yansın;yalnız kalbimi bırak çünkü orada sen varsın!