Forum sitemiz tekrardan aktif hale gelmiştir! İlginiz için çok teşekkürler!.. (NİSAN 2017)

Paylaş
Önceki başlıkAşağa gitmekSonraki başlık
Admin
Admin
Admin
Erkek
Web Site : https://usahan.com
Cİinsiyet : Erkek
itibar : 0
Puanlar : 1

topic 1 Aşk mesajları 4

Bir Perş. Mart 06, 2008 10:18 pm
111-Umarım sevgime laik olmaayan seni Ahıma kurban olmaya alışırsın.

112-Sana olan aşkım,sağır bir ressamın kristal bir yüzeye güşen gülün sesini çizdiği zaman bitecek.

113-Beni sana kavuşturacak tek şeyin ölüm olduğunu bilseydim,Azrailin gelmesini beklemezdim.

114-Bugünü yaşıyorsam eğer,gelecek günlerin seni getireceğine inandığım içindir.

115-Ben sende imkansızlıkları sevdim fakat asla umutsuzlukları değil.

116-Gözümde bir damla yaş olsaydın,seni kaybetmemek için ağlamazdım

117-Bir gün biri çıkıpta güneşe adını buzla yazarsa,bilki o seni daha çok seviyor.

118-Bir tanem,iki değil üç tanem.. biri sen,biri ben biride belli olacak benimle evlenirsen

119-Her zaman mutluluğun doruğundayken gülünmez,bazen sırf hayata gıcıklık olsun diye uçurum kenarındayken bile gülümseyeceksin.

120-BiR gün gelip soracaksın beni mi daha çok seviyorsun yoksa Tanbrı'yı mı diye..Ben hiç düşünmeden Tanrı'yı diycem ve sen küsüp gideceksin.Ama nereden bileceksin ki içimdeki Tanrının sen olduğunu...

122-Sen hayatımda öyle bir cümlesinki nokta koyamıyorum!

123-Bazen herşeyin özelliğini yitirdiğini düşündüğüm anlarda gözlerin geliyor gözlerimin önüne ve o zaman kendime diyorumki daha yaşamak için çok sebebim var aşkım

124-Aşk hayat lokantasında yenen en büyük kazıktır!

125-Seni ne zamana kadar seveceğimi sorma çünkü ne zaman öleceğimi bilmiyorum!

126-Bir damla gözyaşı olmak istedim gözlerinde doğup,yanaklarında süzülüp dudaklarında ölmek için.

127-Ne içimde seni unutmak gibi bir çaba var,nede aşkımı körükleyen bir rüzgar,ne seni görmeden yaşayacak kadar güçlüyüm ne de seni görmeye dayanacak kalbim var...

128-Sevgim sonsuz amam anlayana,Aşkı sonsuz ama yaşayana,Dostluğum gerçek ama paylaşana,Dertlerim sıradan ama unutabilene

129-Sen bi tanesin benim olduğun sürece.

130-Eğer geceler seni düşünmek kadar uzun olsaydı gökyüzü güneşe hasret kalırdı!

131-Eğer hayat günlük bir gazete olsaydı senin olduğun köşeyi kesip saklardım...

132-Hayatta kimse için ağlamaya değmez.Zaten deyecek olanlar ağlatmazlar.

133-Yesıller gıyer cımen olurum,mavıler gıyerdenız olurum gun gelır beyazlar gıyer senın olurum

134-Kayaları aşındıran dalgaların gücü değil sürekliliğidir.
Hilal günlerinde KAŞIN,ondördünde YÜZÜN vardı.Birde GÖZLERİN vardı ki sanıyorum onlar yalnız sende vardı.

135-Öyle bir sevgilin olsun ki!Sen onun için ölmeyi düşünürken o senin için çoktan ölmüş olsun

136-Arkadaş aşkımın suya düşeceğini bilseydim balık olurdum.

137-Benim seni sevdiğim kadar güneş toprağı sevseydi toprak dört mevsim çiçek açardı.

138-Seni bir sır olarak sevdiğim için beni suçlama,zira bu sırrı keşfedemediğin için asıl suçlu SENSİN

139-Bana bir gül vermiştin.Bu gül solunca sana dönerim demiştin.Ama sevgilim o gül yapmaydı.

140-Seni seviyorum derken yalan söylüyor olsan bile o yalanı tüm gerçeklere değişmem

141-Sanatsız bir devletin hayat damarlarından birisi kopmuş demektir

142-En güzel platonik aşklar hiç bilinmeyenlerdir.

143-Bana bir gül vermiştin.Bu gül solunca sana dönerim demiştin.Ama sevgilim o gül yapmaydı.

144-Bir gül'ü sevdim bir seni.. Gül'ü sevdim dikeni battı..seni sevdim .ötün mü kalktı?

145-Sana bir kutu dolusu yaşam gönderiyorum...sade bir kurdeleyle süslenmiş...içine güneşin doğuşunu,bir gülümsemenin sıcaklığını,sana olan sevgimi koydum güçlü ol diye...

146-Arkadaş öyle biri var ki nefes kadar yakın,yıldızlar kadar uzak.

147-Aşkı reddetmek,güneşin batışını görmekten üzüntü duyduğun için doğuşunu izlemekten zevk almayı reddetmeye benzer.

148-Bir gün güneşin buz tuttuğu bir yerde bil ki bu senin için yanan benim kalbimdir...

149-Yüreğine bir gül yolluyorum gülüşlerinden sesi sevdadır suskunluğun,suskunluğuna sevdalandığım yarim seni seviyorum yüreğinin gülüşlerinde sakla beni