Forum sitemiz tekrardan aktif hale gelmiştir! İlginiz için çok teşekkürler!.. (NİSAN 2017)

Paylaş
Önceki başlıkAşağa gitmekSonraki başlık
Admin
Admin
Admin
Erkek
Web Site : https://usahan.com
Cİinsiyet : Erkek
itibar : 0
Puanlar : 1

topic 1 Aşk mesajları 5

Bir Perş. Mart 06, 2008 10:19 pm
150-Sana ömrümün en güzel şeyini vermeye kalksam seni sana veremem

151-Ne seni unutacak kadar zaman geçecek, ne geçen zaman unutmaya yetecek. Bırakıp gitsemde seni unuturum sanma. Zaman alışmayı öğretir ama unutmayı asla

152-Niceleri geldi neler istediler sonunda dünyayı bırakıp gittiler,Sen hiç gitmeyecek gibisin değil mi? O gidenler de senin gibiydiler.

153-Aşk bir kum saati gibidir, kalp dolarken beyin boşalır.

154-Sen çölde bir gül olsan;seni kurutmamak için hergün ağlardım.

155-Güzeldir kocaman bir okyanusta bir su damlası olmak,uçsuz bucaksız sahilde bir kum tanesi olmak,ama en güzeli senin sevgilin olmaktır.

156-Seni nekadar çok sevdiğimi öğrenmek istiyorsan,birgün yağmur yağdığında dışarıya çık ve yağmur taneelerini tutmaya çalış,tutamadığın yağmur taneleri kadar seni seviyorum.

157-Kar fırtınasının içine düşen bir alev topunu hatırlatıyor bana gözlerin

158-Biz seninle farkında olmadan ayrı pencerelerden aynı yıldızlara bakmaya devam edeceğiz

159-Yatağını gül yapraklarıyla,rüyalarını papatyalarla süsledim.Üzerini sevgimle örtüp kabuslarını ben aldım ki tatlı rüyalar senin olsun...

160-Yaşamın kaynağı sevgiyse eğer;Sevgi bir tutku,tutku bir amaç,amaç birşeyleri paylaşmak,paylaşmak aşk,aşk hatırlamaksa AKLIMDASIN

161-Seni her özlediğimde kalbimde bir yıldız çizdim.Seni ne kadar mı özledim?Benimde artık bir gökyüzüm var.

162-Biraz buruk bir duygu hissedersen yüreğinde,Gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara,kulakların zamansız deli gibi çınlarsa bilki seni özleyen biri var uzaklarda

163-ßir SevdaySa Ya$adığınız,İki Demet GüLLe GeLmi$se Kapına,Üç DiLek DiLediyse,DörTDönüyorsa Pe$inde, ße$ Saattir Gitmediysen, ALtında KaLmak İsteme Sakın, Yedirme Gruruna, Sekizden Sonra, Dokuz GeLSede, OnSuz ßırakma Kendini.

164-Sen beni bir dağın eteğindeki gelincik kadar severken, ben o dağın doruğundaki kardelen kadar özlüyorum.

165-Tut ki bir yağmur damlasıyım yere düşersem dağılırım.Varsay kartanesiyim, yüreğine düşer eririm.Kor bir alev olsam yaksam gönlünü yada dolunay olsam aydınlatsam geceni.

166-Sevgine esir edip, şerefsizce gidişine bütün isyanım.Sen benim sevgilim, bitmesini istemediğim sevda türküm.

167-Sevgi bazı zamanlarda belli edilmesede hep varolduğu hissedilir.Ki sevgiyi göstermek bazen alınan bir gülde, söylenen bir sözde, dudaktaki tebessümde ve bazende gönderilen bir mesajda saklıdır. Seni SEVİYORUM...

168-Ne senden vazgecerim nede düşlerimden. Nede gözlerimi kaparım hayalinle yaşarken.İnan hayatı Seni bana verdiği için, seni ise hayatıma anlam verdiğin için seviyorum.

169-Dün rüya yarın hayaldir.Rüyayı umutlu yapan bugündür.Gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sna umut getirsin.