Forum sitemiz tekrardan aktif hale gelmiştir! İlginiz için çok teşekkürler!.. (NİSAN 2017)

Paylaş
Önceki başlıkAşağa gitmekSonraki başlık
Admin
Admin
Admin
Erkek
Web Site : https://usahan.com
Cİinsiyet : Erkek
itibar : 0
Puanlar : 1

topic 1 Aşk mesajları 6

Bir Perş. Mart 06, 2008 10:19 pm
170-Sen benim için uzaktan beklenen mektup, mahkumun görmediği bayram, sağırın duymadığı türküsün.

171-Sen benim içimde bir korkulu rüya.Hergün sevip sardığım bir hülyamsın.Yokluğun ateşten gömlek, sensizlik ölüm gibi.Rüyam benim.Benim hülyamsın.

172-Birbirimiz için yaratılmışız.Ruhlarımız, düşüncelerimiz bir.Bizim gibi olur çocuklarımız.Ben şair, sen baştan ayağa şiir.Biz birbirimiz için yaratılmışız.

173-Bırak benim kanım olsun dökülecek, en son kurşununda olsa namluya sür.Nasılsa ölüm var bari sen öldür.

174-Beyaz çiçekler açtı eski bahçelerde, kızgın çöllere çöktü bir dağ serinliği.Döküldü dudaktan o derin musuki.Bir başka hayat başladı olduğun yerde.

175-Birdaha dünyaya gelsem, yine seni sevrdim.Beni üzesin deli divane edesin diye.Biliyorum ki; sende birdaha dünyaya gelsen, yine beni sevmezdin. Kahrımdan öleyim diye.

176-Önce aynalar farkedecek yokluğumu, sonra elbiselerim.Sonra pencere, sonra yatak.Sen farkına vardığın zaman, iş işten geçmiş olacak.

177-Ben akıllı kadınları severimDüşünen, az konuşan, çok bilen.Her yerde herzaman nazı çekilen.

178-Mutluluk bir ateştir uzaklarda yaktığın. Ki binlerce yay çekilircesine derinden. En hazin şarkıları dinlerim gözlerinden.

179-Uyanıp bir gece uykunun en tatlı yerinde ^^rüyalarıma giren kim^^ diyeceksin. İşte ozaman belki beni hatırlayıp ^^sevildim, sevildim^^ diyeceksin.

180-Bugün sabah, yarın alacakaranlık. Kırmızıyla kırmızı, yeşille yeşil. Sen eriyen kar, durmadan yanan ateş.Hiç kimse senin kadar ölümsüz değil.

181-Sigaranı avucumda söndür dilersen.Bırak tenim yanabildiği kadar yansın.Yeterki doyalım birbirimize.Dudağımda diş izlerin kalsın.

182-Anlatır sana özlemimi gözlerim.Ben her iki cihanda seni isterim.Ne birdilim ekmek, nede bir yudum su.Sen ol yeter, gerisi bana vız gelir.

183-Ne zaman tutsam ellerini, gözlerimin önünden mevsimler gecer.Ne zaman gözlerim gözlerine değse, saman yolundan bir yıldız düşer.

184-Söyle ne oldu bu şehire, istanbula¿ Nasıl sindirmiş her köşesine yokluğunu.Bir zaman mutluydum seninmle, bilmezdim sensizliğin böyle zehirzemberek olduğunu.

185-Benim biryanım yaprak dökerken, biryanım çiçek açtı.Ne mutlu..! Açarkende, solarkende kaderim gibi gönlümde hep birdi.Tek hatam seni fazla özlemek oldu birtanem.

186-Bazı aşklar okyanus gibidir görme sende sonunu bir yerlerde bittiğini bilirsin,şimdi okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi.Görme semde sonunu biliyorum sonsuza kadar bitmeyecek..

187-Hayallerin okyanuslar kadar büyükse ve sen içimde bir kum tanesi gibiysen umudun sesini dinle içimdeki kıpırtının okyanuslardan büyük olduğunu göreceksin..

188-Yaşamın kaynağı sevgiyse eğer, sevgi mutluluk, mutluluk paylaşmak , paylaşmak dostluk, dostluk hatırlanmak, hatırlanmak unutulmamaksa eğer, demek ki sevilmişiz.

189-Güneşi kaybettin diye gözlerini kapatırsan yıldızları da kaybedersin beni kaybettiğin gibi.

190-Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdan da kaç.Çükü:Bulutların arkasında kaybolan aşkı için ağlayan benim..

191-Sevmek bir bakıma zamanını vermek demektir.zaman aralarını doldurmak değil,sabahları birlikte ve yeliz sessizliğini geçenin gizemini bakışa bakışa duyumsamaktır sonra birbirinin damarlarında bir kavurgan kan gibi dolmaktır....

192-Seni düsünmek güzel sey, ümitli sey, dünyanin en güzel sesinden en güzel sarkiyi dinlemek gibi bir sey... Fakat artik ümit yetmiyor bana, ben artik sarki dinlemek degil, sarki söylemek istiyorum.

193-Ask için yer yüzünde uzaktan ötesi yok, en uzun gecelerde safaktan ötesi yok, yaklasanlar tanir'ya o gerçek asiklardir, nehirlere denizlere varmaktan ötesi yok, elbette ömür biter can biter ey sevgili, aski sende bulana topraktan ötesi yok...

194-Dustugunde duslerime kimi gecelerde.Soylemek istediklerim ne kolay cikardi agzimdan.Uyandigimda her sefer bir umtsuzluk kaplardi beni yeniden.

195-Sana kurdum saatimi geceden---seni vurdum yüzüme ayrildim---isim gücüm tek sensin bugün---bu sabah yar sana uyandim---bir yanar bir söner içimde---hep o bildik hep o malum biçimde---sevdadanmi yalnizliktanmi---bu sabah yar sana uyandim...

196-Disli rüzgarlara karsi büyüttüm,Düsman gecenin içinde seni Bir damlacik aydinligim Kalemime kagidima savki vuran Avucumda korudugum bugüne.....

197-Disli rüzgarlara karsi büyüttüm,Düsman gecenin içinde seni Bir damlacik aydinligim Kalemime kagidima savki vuran Avucumda korudugum bugüne.....

198-Once bir ellerin vardi yalnizligimla benim aramda,Sonra birden kapilar aciliverdi ardina kadar,Sonra yuzun onun ardindan gozlerin dudaklarin,Sonra her sey cikip geldi.Bir korkusuzluk aldi yurudu cevremizde,Sen cikardin utancini duvara astin,Ben masanin ustune kodum kurallari,Her sey iste böylr oldu...

199-Sevmenin aci verdigini,Her sevenin Sevilmedigini bile bile Seviyorum, Ama yinede ufacik umut tasiyorum,Bekli seven sevilir diye,Sevgi sevenlere aci çektirmekten yorulur,Yorulur da belki sevenleri kavusturur diye Seviyorum seni....