Forum sitemiz tekrardan aktif hale gelmiştir! İlginiz için çok teşekkürler!.. (NİSAN 2017)

Paylaş
Önceki başlıkAşağa gitmekSonraki başlık
Admin
Admin
Admin
Erkek
Web Site : https://usahan.com
Cİinsiyet : Erkek
itibar : 0
Puanlar : 1

topic 1 Aşk mesajları 7

Bir Perş. Mart 06, 2008 10:20 pm
200-Neden gülmesin gül gibi yüzler;Niçin aglasin o güzel gözler;Niye sevgiye sevimsiz sözler,Söylenir diye sasar aglarim.

201-Çiçeksiz bahar gibisin,Eksiksin.Cansiz insan gibi,Eksik.Düne kadar çözememistim.Bu Allah vergisi güzellikte,Eksik olan ne var? Bunu dün farkettim.Bensiz sen...Eksiksin!...

202-Gecenin karanligina gömülmüs sessizlik,Birdenbire karsimda,Hep bu karanliklara gömülmüs sessizliklerde düsünürüm,Bazen öyle olur ki;Labirent olur bana bu derinlikler...Nasil çikacagimi bulamam,Tam o sirada birseyler seslenir bana,Su gördügün merdivene tirman diye,Iste o an ben,Gerçege yasama dönerim.

203-Benki tepelerden bakmayi severdim.Çimenlerde kosmayi,çiçekleri de koparmayi,Agaçlari severdim.Simdi senin gürültünü,insanlarini özledim,Senin kavgani ariyorum ..

204-Su an kalbimde savaslar veriyorum,Içimde kiyametler kopuyor,Gitme ! diyorum...Ama aklima geliyor,Son kez bakip gidecegin bu sehir seni bekliyor.Hazir mi bavulun ? Bütün esyalarin yaninda mi? Hazir mi sözlerin? Kolay degil bir ömür susacak.Gözlerin son bakisa hazir mi? Bir kez daha görmeyecek... Dikkatlice bak..

205-Bosuna arama onu buralarda dostum,hatta hic arama artik Bin yil kadar oluyor,puslu bir aksamustu gomduler onu hic acimadan,kuzey ruzgarlari dondururken kelimeleri,gol kiyisinda bir cam ormaninin topragina...

206-Bugun gidiyorsun sevgilim Bir daha gorusmeyecegiz belki de,Yuzunu goremeyecegim yuzyillarca Sesini bile unutacagim hatta,Seninle oldugum vakit yuregim nasil carpiyorsa Gonlumde sevdan boyle kalacak,

207-Bugun gidiyorsun birtanem Yasanmis ve yasanacak herseyle birlikte,Konusmak yaralar artik ikimizi de Sozcukler agir gelir boyle bir anda,Birazdan kollarimin arasina girdiginde Aklimda vucudunun sicakligi boyle kalacak,

208-Bugun gidiyorsun sevgilim Benden bir parcayla yureginde,Sesin titremeye basladi bile Gozlerin daliyor ikide bir,Birazdan son kez sarildigimizda Son opucuk suzulecek dudaklarindan usulca,Aklimda teninin tadi boyle kalacak

209-Bir ozlem, Derinlerden gelen Ve sarsintilarini Tum duzeylerde hissettiren! Sicakliga, sevgiye, Yasamin anlamina, Ana karnindaki Erince ve guvenlige Yasama heyecanina, Kisioglunu alip surukleyen Maceraya, Sevdanin bedendeki tuzlu tadina

210-Gecenin urperticiliginde Dusmekte Sikintili bir yagmur Zihnimin solgun filizlerine Yagmur ki Yasamin can suyu, Amacindan sapar Duslerin pancurlari kilitliyse Bu nemli topraklarda Curuyusun kokusu yayilmakta, Irademin son kulesinde Umut tuglalari ufalanmakta

211-Yasamak cok sade ve kolay, Gogun mavisince Hersey apacik gorunurde,Yukselen gunesle Anlam kendiliginden seziliyor, Gecenin sessizliginde Dogrular cok yakin ve acik, Yildizlar dibimizde Yanitlar heryerde, herseyde, Bazen sorularin icinde Oz tozle evlilikte, Hepimizin icinde Anahtarsa ........ Sevme ve Butunlesme....

212-Tozlu bir semsiye durur..çati katindaki odanin..kuytu bir kösesinde..kumasindaki eski yagmurlarin hüzünlü kokusuyla..animsarmisin bilmem..yagmurun bardaktan..bosanircasina yagdigi o günü..hani semsiyeyi iyice çekip basimiza..dudaklarimla hesaplamistim ..yüz ölçümünü

213-Yuzlerce gundur aranandir gelen Bir simsek cakisiydi herseyin baslangici Benden ote benden baska bir sey bu Tarifi imkansiz duygular nasil olur bilir misin Aska susayan goaaaaere nasip olur bu gelen Gonlum bir bayram hazirliginda simdi Bakislar degismistir artik Yalnizlik asiliyken alnimizda kader gibi Aynalar beni gostermekte yine

214-Ben olursem aksamustu olurum,Sehre simsiyah bir kar yagar,Yollar kalbimle ortulur Parmaklarimin arasindan,Gecenin geldigini gorurum,Ben olursem aksamustu olurum

215-Bekle beni istanbul ben geliyorum biliyorum büyüksün ama ben de büyügüm yüregim büyük sevdam büyük kavgam büyük bekle beni geliyorum beykozunda paçani içmeye eminönünde martilarina simit atmaya bekle beni istanbul ben geliyorum

216-Ilk ve son dilegim senden kis mevsimi,Kirk yilda bir garibin gönlünü etsen,Göreceksin düsünmüyorum kendimi,Ne olur hep böyle günesli gitsen,Kar da yagabilir ama lapa lapa,Sakin olmaya ki soguk olsun,Sevdigim var üsüyor soguk havada,Gel üsütme sevdigimi ne olursun...

217-Su anda kiminlesin, ne yaparsin bilemem Beni dusunur musun, suphe ederim, Bildigim sey su ki canim Nasil davetsizce girdiysen hayatima,Cikmak istedin yine habersizce Cikmak istedin silmek istercesine, Hatirasini yasadigimiz o guzel anlarin.

218-Sevgi sozleri yalan, Sarilmalar yalan, Opucukler yalan, Gozyaslari yalan, O meraklanmalar, endiseler Hepsi, hepsi yalan Gercek olan bir tek sensin dostum...Kandirma kendini o kadinin kollarinda Kandirma, o kadinin sahte sicakligiyla, Kadin dedigin bastan asagi yalan...

219-Allahin gunu ozleminle tutusmak Yarim birakilmislik duygusuyla cirpinan,Terkedilmislik vehmini icine sindirmis Acimasiz zaman orsunde dovulmus bir yurek, Tavaf ettigi mabedi yikintilar arasinda seyretmek, Yeni bir gun, yeni bir baslangic diye diye kandirilmislik, Ehramlara tas tasiyan kole edasiyla direnmek Serbet yerine zehirde sifa aramak, Gercek suyudur diye kirli sularda yikanmak Cinnetini tekamuldur diye yuceltmek, selli mi istersin koca yurek, al oyleyse: Ask izdiraplariyla buyuktur!