Forum sitemiz tekrardan aktif hale gelmiştir! İlginiz için çok teşekkürler!.. (NİSAN 2017)

Paylaş
Önceki başlıkAşağa gitmekSonraki başlık
Admin
Admin
Admin
Erkek
Web Site : https://usahan.com
Cİinsiyet : Erkek
itibar : 0
Puanlar : 1

topic 1 Aşk mesajları 8

Bir Perş. Mart 06, 2008 10:20 pm
220-Asirlar oncesinden gelen ciglik Kitalar otesine ulasan ozlem, Gecenin ortasina damlayan isik Pesine dustukce kacan bir serap, Utangac, coskulu, ucari Gonlume dusen bir kor parcasi Sevdadir, baska sey degil

221-Aramizda bir ask Olümsüz ask Kalplerimizi titreten Bizi titreten Basladikca biten Bittikce baslayan Tatlilastikca acilasan Acilastikca tatlilasan Sen orda Ben burda Ikimiz deryada birer damla Karistikca ayrisan Ayristikca karisan

222-Yüregimin kiyisina vurdu minicik bi dalga tutmaliydim tutamadim kendimi bi canim var feda etsem sevdami bilemezsin bi acim var anlatsam önünü göremezsin herkes unuttu gitti bende unuttum herseyi BARI... SEN UNUTMA BENI

223-Sevince..sevince durma durma kos ardindan...zaman yoktur git aski iste ondan...sevince tüm insanlar bir baska..durma dostum sende yer ver aska...sevmek bilki yenidendogmaktir...yeni bastan..asik oldum galiba yeni bastan..oooo sevincee o sevince...öyle bir yol tutmusumki sorma..inandimki sevince vardir dünya..senince günlerin bir baska..durma dostum sende yer ver aska...sevmek yeniden dogmaktir...oo sevincee...o sevince...ahhh ahh olacakmiydim ben bu

224-O sevince...öyle bir yol tutmusumki sorma..inandimki sevince vardir dünya..senince günlerin bir baska..durma dostum sende yer ver aska...sevmek yeniden dogmaktir...oo sevincee...o sevince...ahhh ahh olacakmiydim ben bu halde..olacakmiydim ben bu halde..sevince

225-Ben bir denizi sevdim, Ben bir günesi sevdim, ben bir dagi sevdim.... Deniz kadar sonsuz ve güzel, Günes kadar çekici ve sicak, Dag kadar yüksek ve ulasilmaz... Ben seni sevdim gülüm.... Bir tek seni sevdim deniz bakislim...

226-Sen unutma ki yuregimden kopup sana akiveren, guzel yuzunu aydinlatan, gunisigindan bin kat daha hizla yuregine ulasan sevgimdir.

227-Sana siirler okuyacagim, gitme Günesler dogacak yalnizligimdan, Sana bir isik getirecegim Büyük aydinligimdan Sana bir dolu umut getirecegim Küçük ellerine sigmayacak Sana Afrika gecelerini getirecegim Simsicak... Sana çiçekler getirecegim Bozulmus güz bahçelerinden Sana bir serinlik getirecegim Yagmur tanelerinden

228-Ben acilar denizinde bogulmusum Isitmem vapur düdüklerini , marti çigliklarini Dalgalar hergün bir baska kiyiya atar beni Duyarim yosunlarin benim için agladiklarini Ölüyüm çoktan, bir baksana gözlerime Gör, içindeki o kanli cam kiriklarini Bu ne karanlik , bu ne zindan gece böyle Bütün gemiler söndürmüs isiklarini Ben acilar denizi olmusum, yaklasma Sularim tuzlu, sularim zehir zemberek Baksana; herkes içime dökmüs artiklarini Bu karanlik bitse artik, bir ay dogsa Bir deli rüzgar çiksa; alip götürse Yillarin içimde biraktiklarini...

229-Ben nice ayriliklar gördüm ömrümce Kuslar gördüm; kirilmis kolu, kanadi Ayri düsmüs sevdiginden kuslar gördüm Hiç bir ayrilik bana bu kadar komadi Ayriligin bir agridir vurur sakalarimda Ve büyür gözlerimde bir okyanus kadar Derinden ses verir içimde bir tel Sonra, birdenbire kirilir, kopar Yeryüzü çekilir altindan ayaklarimin Geçer basima çöken bir tavan gibi gökyüzü Durmadan çalinir kulaklarimda Sarkilarin en hüzünlüsü ...

230-Hem küçük, hem de azicik,bir parça umut gibi diyorum.Pesim sira dalgalar, firtinalar kopuyor günlerimden. Uzun yollarin arasindan nicedir özlemisim diyorum Karariyor ortalik gecenin zifiri ayazina dogru.Bekliyorum.Bekliyorum.Bekliyorum. Tam o anda safak sökerken daginik saçlarin gibi kizil.