Forum sitemiz tekrardan aktif hale gelmiştir! İlginiz için çok teşekkürler!.. (NİSAN 2017)

Paylaş
Önceki başlıkAşağa gitmekSonraki başlık
Admin
Admin
Admin
Erkek
Web Site : https://usahan.com
Cİinsiyet : Erkek
itibar : 0
Puanlar : 1

topic 1 Aşk mesajları 9

Bir Perş. Mart 06, 2008 10:20 pm
231-Bir an uzaklassam kendi hayatimdan , basimi omzuna koysam , unutsam gecmisi kopsam anilardan , ahhhhhhhh gögsünde uyusam , su sonlu ömrümüzde sevda yanar gönlümüzde , kafesteki kus misali uccmaz oldu yürekler yüreklerrrrrrrrr !!!!

232-Kalbim katlanma bu dünyaya , anilar biriktikçe sisleniyor asklarda,yitiriliyor serüven duygusu ki o zaman ,seytanimi koluma takip gitmeliyim

233-Her sabah uyandigimda, yatagimdaki sicakliginin hala duruyor olmasi, sesinin koridorlarda dolasmasi, terliklerine baktigimda sirin parmaklarini hala görüyor gibiyim, beklemesini bilirim yildiramaz hiç bir sey beni, askim kök salmis o derin gözlere, kadinim bekliyorum seni zamansiz gel bana bir gece vakti..

234-Issiz karanliginda gecenin birtek sen vardin avutan beni.Dökülen damlalarda hep sen vardin.bir kadeh eksik yada fazla ne farkeder içiyorum sensizlige aslinda olmayan varligina.dokundugunda varligimi titreten varligina,aslinda olmayan varligina......

235-GÜNE SENINLE BASLAMAK NE GÜZEL SEY GÜLÜM,DOGAN GÜNESI SENINLE KARSILAMAK,HER GÜN KUCAK KUCAK ÇOGALMAK,BIR KARIS DAHA UZAKLASMAK,YALNIZLIKTAN,KARA NÖBETLERDEN,DÜSLERI PAYLASMAK HER RENKTE,YENI DÜNYALARDA SEVGININ TEMSILCISI OLMAK'

236-Rüzgarların bile esmeye korktuğu, karanlığın erken bastığı ve suyun ne olduğunu bilmeyen bir cölde acan gülün cesareti gibi ÖZLEDİM seni...

237-Dalga ile kıyının aşkını bilirmisin¿ Öncesinden başlayıp, sonsuza giden dalga.Hep aska kavusma özlemiyle atılır kıyıya.Dokunur parmaklarının ucuyla sevdiğine dalga ve döner hep geriye, bilir kavusamayacağını ama hep koşar kıyıya. Her bir dokunuşta bedenini verir aşkına hesapsızca.Bende seni böyle sevdim yar.Yok olmayı göze aldım.Tekrar sende doğmak için...

238-Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyipte dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebile harika bir rüyasın canısı...

239-Kokladığım gülün kokusu, teninin kokusu.İçtiğim suyun tadı, dudaklarının tadı.Akşamın rengi saçların.Toprağın rengi gözlerin.

240-Ya gözlerin aklımda ya aklım adında, Ya hayalin karsımda, ya ben çıldırıyorum.Ya çok özlüyorum, ya özlemek çok güzel. Ya da özlenen çok özel...

241-Sen rüzgarların en fırtınalısı, denizlerin en dalgalısısın.Güneşin en aydınlık olduğu ansın.Gökkuşağının binbir rengi hayatımın aşkısın...

242-Şerefle ßitirilmesi Gereken En Asil görev hayattır. ßir lokma ekmek için şerefini çiğnetmeye ßir anlık eğlence için servetini Tüketmeye ßir zamanlık mevki için eL öpmeye İnsanları ezmeye Günlük Menfaatler için onurunu terketmeye ßir kısım insanlara Kızıp Tüm insanlara Düşman oLmaya Değmez .

243-Ben senin için uzaktan sevmeyi, bakmadan görmeyi, dokunmadan hissetmeyi, duymadan dinlemeyi, gözyaşlarımla gülmeyi ve kavuşmak için sabretmeyi öğrendim.Öğrenemediğim tek şey SENSİZLİK.

244-Bu benim erkekçe sözüm.Ak düşsede saçıma, solsada yüzüm, göreceksin bunu yolunda gözüm.Seni sevdiğimi Allah biliyor.

245-Vucuduma kursun yağdırsalar, kalbim tek birşey için çığlık atar.Seni seviyorum birtanem beni affedip bana dönermisin.

246-Zaman geceyarısı, ıslak gözlerim camda ''belki gelirsin'' diyorum.Hani o şarkımız var ya, onu söylüyorum.Ölesiye sevmiştim unutamıyorum.

247-Biliyorsun birtanem, benim aşkım bir destandır.Dayanamam hasretine, ölürsem beni sen uyandır.

248-Elimdeki bu defter sevda denilen rüzgarı, aşk denilen alemleri dolaştığım diyardır.Okuduğum yazılar, acı hatıralarım, şen şakrak sevdaların döküldüğü pınardır.

249-Birgün hayatın bütün güzelliklerinden vazgecip, ölüme sessiz sedasız gitmek istersen, yanıma gel ki san sensiz yaşamanın ne olduğunu göstereyim.

250-Kotkmuyorum ölmekten, korkum sensiz yaşamak.Zor geliyor her güne hasretinle başlamak.Kavuşmak istiyorum her an, sana kavuşmak zor geliyor birtanem.Hasretine alışmak.

Erkek
Web Site : kapısuyu
itibar : 0
Puanlar : 0

topic 1 Geri: Aşk mesajları 9

Bir C.tesi Mart 15, 2008 4:42 pm
paylaşım için teşekkürler...
Admin
Admin
Admin
Erkek
Web Site : https://usahan.com