Forum sitemiz tekrardan aktif hale gelmiştir! İlginiz için çok teşekkürler!.. (NİSAN 2017)

Paylaş
Önceki başlıkAşağa gitmekSonraki başlık
Admin
Admin
Admin
Erkek
Web Site : https://usahan.com
Cİinsiyet : Erkek
itibar : 0
Puanlar : 1

topic 1 Aşk Mesajları 10

Bir Perş. Mart 06, 2008 10:21 pm
251-Sacının bir teline dünya, kokusuna canım feda,Gözünden akan bir damla yaşa alem, o eşsiz bakışına evren feda.Sana öylesine aşığım ki; olmaz derdime Aşık veysel in sözleri bile deva.

252-Burası ayaz, burası soğuk, burası karanlık.Günlerdir esmiyor rüzgar, ne olur sevgilim gel artık.Ellerinden tutmak, gözlerinden yaş olup akmak istiyorum.Dayanamaz yüreğim seni çok özledi.

253-Seni seven ben değil kalbim.Seni arayan ben değil ellerim.Seni hasret özlemi ile aryan ben değil gözbebeğim.Sana dokunmak için yanan ben değil DELİ YÜREĞİM...

254-Sevgi şiirlerle belli olmuyor, gözle görülmediği sürece.Aşklar belli olmuyor karşısındaki kişinin en mutsuz gününde yanında olmadığı sürece.

255-Sen bir ozanın yazabileceği en güzel şiirsin birtanem.Sen bitip tukenmeyen arayışım, sen özlemimsin.Çalamaz seni hiç bir güç benden.Sen dünüm, bugünüm geleceğimsin.Seni kelimelerle ifade edemedim birtanem üzgünüm.

256-Ben hergün gözlerinle kalıyor, gözlerinde geziyorum.Gözlerimle dalıyor seni özlüyorum.Gözlerin karşımda seni bekliyorum.

257-Sevmek niyetinde isen iyi düşünmelisin.Ağlamayı öğrenip, gülmeyi bilmelisin.Aşk bir kumar dikkat etmelisin.Oynayacağın kumar değil duygudur bilmelisin.

258-Kahve karanlığı gözlerinde kayboldum, saçlarının ışıltısı meşalem oldu, yolumu buldum.Bu dünyayı seninle tattım, eşsiz sevginle doydum.Sen benim canımsın.Yaşamayı sevdiren tatlı sevdam.

259-Kırıyorsa sözlerim birdaha konuşmam, varlığım rahatsız ediyorsa ölürüm karşına cıkmam.Ama rahatsız eden sevgimse üzgünüm birtanem ona engel olamam.

260-Yanımda olmaman neyi değiştirir.Güneşte benden uzakta, ayda.Ama hiçbir sabahım güneşsiz, hiçbir gecem aysız geçmiyor.Tıpkı yüreğimin sensiz olmadığı gibi.

261-Kararmış bir dünya bıraktın bana ardında vede kırık bir kalp, kan ağlıyor yüreğim,Kanadı kırılmış, gözü yaşlı martı misali dipsiz kuyularda sana ağlayan..

262-Usanıpta bir gün bırakırım sanma ölsemde sözümden dönmeyeceğim.Araya bitmeyen hasret girsede, ayrılık acısı candan etsede, senden vazgecmeyeceğim.

263-Sevmenin acı verdiği bir gün, her sevenin sevilmediğini bile bile seviyorum işte.Ama yinede ufacık bir umut taşıyorum içimde.Belki sevilen sever diye.

264-Gecenin zifiri karanlığında, düşüyorsun aklıma . Bunca karanlığa karamsarlığa rağmen bıkmadan usanmadan düşünüyorum seni.
belkide hasrettir beni böyle sevdaya iten . Onun için kızsammı bilmiyorum ayrılıklara .

265-Gecenin en karanlık yerindeyim . Sigara ateşinin aydınlattığı kadar bir ışık olsanda istiyorum seni. Bir kentin oryasında
Çığlık çığlığa bağırarak tek başıma kalsamda seviyorum seni ...

266-Sonbahar yaprakları dökülüyor ağaçların,kuşlar biryerlere uçuşuyor.Ben senin gidişini hatırlıyorum.Dalları kesilmiş bir ağacın gölgesinde sana doğacak güneşi arıyorum.

267-Bekle beni özlemine dayanamadığım güzel,yarınlarımızı bekle,umutlarımızı bekle ... Ben vatan derdinde sen uzak illerdede olsan canım yoldaşım ağlayan gözüm sensin . Birbirimize dayanacağımız o günleri bekle.

268-Susuzun suyu aradığı kadar,suda susuzu arar hem suyum hemde susuz hem doymak hemde doyurmak için seni arıyorum.269-Uzaklardan kokun geliyor sanki burnuma, Sıcaklığını hissediyorum sanki yanıbaşımda, Bu gece uğrayacağım yanına, Bir martı olup geleceğim, Gecenin karanlığında..Fısıltı halinde bir sesle, Kimsenin bilmediği şarkıları söyleyeceğim, Uyurken seyredeceğim seni, Getirdiğim rüzgarı dolaştırıp saçlarında, Kokunu çekeceğim içime, Seninle dolacağım alabildiğince

270-Dört yapraklı yonca buldum Açılmamış gonca buldum Kız ben seni anca buldum Benimle kal mahşere dek Bataklıkta açan gülsünBana ışık, bana nursun Bu mutluluk daim sürsün Benimle kal mahşere dek Tutunacak dalım ol sen Bal yapacak arım ol sen Kol gerecek yarim ol sen Benimle kal mahşere dek

271-Ikimiz birer yagmur damlasi olsak..Simsek ve gök gürültüsünden sonra yeryüzüne bosalsak..Hayat agacinin yemyesil bir yapragina konsak..Günes açtiginda buharlasip..Sonsuzluga ulassak..!

Erkek
Web Site : kapısuyu
itibar : 0
Puanlar : 0

topic 1 Geri: Aşk Mesajları 10

Bir C.tesi Mart 15, 2008 4:42 pm
paylaşım için teşekkürler...
Admin
Admin
Admin
Erkek
Web Site : https://usahan.com