Forum sitemiz tekrardan aktif hale gelmiştir! İlginiz için çok teşekkürler!.. (MAYIS 2018)

Paylaş
Admin
Admin
Admin
Erkek
Web Site : https://usahan.com
Cİinsiyet : Erkek
itibar : 0
Puanlar : 9

topic 1 Müjde Ar'ın gizli formülü

Bir Perş. Mart 06, 2008 10:55 pm

Müjde Ar'ın gizli formülü
06 Mart 2008 Perşembe 22:44
Eğer Müjde Ar'ın formülü tutarsa dünya çok büyük bir zehirden kurtulacak. Ar da çok büyük dua alacak...

Müjde Ar kendi programında sigarayı bıraktırmak için gizli bir formülü olduğunu açıkladı.

Müjde Ar'ın, Çiğdem Anad, Pınar Kür ve Aysun Kayacı ile birlikte sunduğu "Haydi Gel Bizimle Ol" programının konuğu Teoman'dı.

"3 GÜNDE SİGARAYI BIRAKTIRIRIM"

Teoman'ın sigara içtiğini öğrenen Müjde Ar "bana gel sana 3 günde sigarayı bıraktırırım" dedi.

Bu konuda oldukça iddialı görünen Ar daha 3 gün önce gazeteci bir arkadaşına sigarayı bıraktırmış...

DOĞRU NEFES AL SİGARAYI BIRAK

Müjde Ar'a göre sigarayı bırakmak oldukça kolay bir iş. "Bu kadar basit bir olay neden bu kadar büyütülüyor, anlamıyorum" diyor. Formülün detayları vermese bile Teoman'a yapacaklarını anlatırken bazı ipuçları ediniyoruz...
Teoman'a "Sabah kalkacaksın, benim istediklerimi yiyeceksin. Benim söylediğim nefes alma tekniğini öğreneceksin ve uygulayacaksın" dediğine göre, sigarayı bırakmanın formülü bir yeme içme diyeti ve doğru nefes alma gibi görünüyor...