Forum sitemiz tekrardan aktif hale gelmiştir! İlginiz için çok teşekkürler!.. (MAYIS 2018)

Paylaş
Admin
Admin
Admin
Erkek
Web Site : https://usahan.com
Cİinsiyet : Erkek
itibar : 0
Puanlar : 9

sabit SÜPER TEKLİFE ÜYE OL KAZAN

Bir C.tesi Mart 08, 2008 12:09 am

HemenTıklayın, Kazanmaya Başlayın!

Sevgili Forum Üyesi,

SüperTeklif nedir?

Süper Teklif, SüperTeklif web sitesine üye olan kullanıcıların izinleri doğrultusunda farklı kanallardan tanıtım mesajları yayınlayan ve bu mesajlardan gelen kazançlarının belli bir kısmını kullanıcılarına dağıtan Türkiye'nin ilk web tabanlı izinli pazarlama platformudur.

SüperÜye nedir? Bana ne kazandıracak?

SüperTeklif'e üye olan kullanıcılarımızın hepsi birer SüperÜye'dir. SüperÜye olduğunuzda kendi okuduğunuz ve sizin davetinizle SüperÜye olanların okuduğu tanıtım mesajlarından Puan kazanırsınız. 100.000 Puan'a ulaştığınızda dilerseniz 100 YTL hesabınıza yatırılır. Ayrıca profil bilgilerinizi güncellediğinizde ekstra Puan kazanırsınız.

Üye olunca 5000 Puan kazanmak için ne yapmalıyım?

SüperTeklif’e ilk kez üye olduğunuz zaman Profil Bilgileri ve Tercihler bölümlerinizi tamamen doldurursanız 5000 Puan kazanacaksınız. Unutmayın, bu bölümleri eksiksiz olarak tamamlamanız sizin daha fazla reklam mesaj almanızı ve dolayısıyla daha fazla Puan kazanmanızı sağlayacaktır.
Cep telefonuna gönderilen mesajlar nasıl ücretlendiriliyor?

Cep telefonunuza gönderilen reklam mesajları için sizden ücret talep edilmemektedir. Ancak gönderilen bir ankete katılmanız, bir soruya yanıt vermeniz ya da benzeri bir işlem yapmanızın beklendiği durumlarda, yürütülen reklam kampanyası kapsamında belirlenen ücretlendirme doğrultusunda ödeme alınacaktır.

Nasıl Puan kazanmaya başlayacağım?

SüperTeklif'e üye olduktan sonra, Profil ve Tercih bilgilerinizi doldurarak Puan kazanmaya başlayacaksınız. SMS,e-mail ve diğer kanallarla size göndereceğimiz tanıtım mesajlarını görüntüledikçe ve ayrıca sizin davetinizle SüperÜye olan arkadaşlarınızın okudukları mesajlar sayesinde Puan'larınızı artıracaksınız.

HemenTıklayın, Kazanmaya Başlayın!